O inteligenci českého národa, nebo vlastněiI lidstva obecně si moc velké naděje nedělám. V poslední době prakticky denně opakovaně nevěřícně zírám, co že se to děje kolem mě a jak se něco takového vůbec dít může. Pomineme-li úsměvnou kauzu ukradené pero Vašíka Velikého a skutečně trapné, nedůstojné a ubohé akce Virotika I. jako jsou třeba  popelníček nebo zanícený palec u klenotů, zůstává ještě celý malý rybníček českého show bussinesu. O politice se rozepisovat nechci, jednak se v ní moc nevyznám, jednak by z toho jeden leda zvracel.

        Únos Ivetky Bartošové, která by se měla už minimálně dva roky regulérně léčit mě taky nechal poměrně  klidou. Ta ženská je nemocná a opravdu chudák, její syn jí měl být odebrán už mnohem dřív a vůbec by se ty hyeny co se na ní přiživujou měly odstřelit. Ale co já s tim. Kdyby národ skorointeligentů nesledoval kdy a jak si Iveta oblíkla plavky, tak by se na ní nikdo nepřiživil a ona by už mohla být někde zavřená a na práškách…

        Co mě ale teda skutečně zvedlo mandle je akce “on-line porod následníka trůnu”!  Vyhublá Kate pod dozorem celého světa konečně otěhotněla a donosila dítě, teď celý svět chce mít přístup na sál. Uzavírají se kurzy na pohlaví následníka trůnu, současně se zasvěceně diskutuje na téma, že pohlaví je z hlediska nástupnictví vlastně jedno.  Dohaduje se o jménech a o tom, po kom bude mít miminko oči a po kom bradičku. Hromada lidí kempuje už týden před porodnicí, aby této události byla co nejblíž. Internetové zpravodajské portály co chvíli hlásí změny, zatím to není moc vzrůšo, takže je nutné zpravodajství okořenit fotkou s rozesmátou královnou a odkazy na dárkové obchody, které prodávají bodýčko ve kterém bobeček bude zaručeně opouštět porodnici…

        Poslední zprávy slibujou tu správnou akci tak za 12 hodin, takže po večeři se můžu těšit na titulky ´Vévodkyně je otevřená už na 9 cm, chybí poslední cenťák!´, ´Celá Anglie tlačí s Kate!´, ´Vidíme hlavičku!´, ´Wiliam omdlel při přestřihávání pupeční šňůry!´, ´Následník trůnu dostává poprvé na zadek!´, ´Královna matka dojatě gratuluje´, který bude v bleskovém sledu následovat ´Pipa a její zadeček se sklání nad kolébkou´, ´Šok! Dítě je podobné spíše Harrymu než Williamovi! Kate, jak to vysvětlíš?´, ´Princ Charles i s Camillou pospíchají ke kolébce s dary´, ´Musíte vidět!!! První fotka hrdého otce s potomkem´.

        Kate i miminku přeji samozřejmě jenom to nejlepší a hodně zdraví, ale hlavně pevné nervy, protože vyrůstat pod takovýmto drobnohledem bude velice náročné. Kate čeká mnohem těžší úkol, než porodit a nezapotit se u toho, a sice zajistit tomu princátku dětství. Dětství bez lovců senzačních fotek, dětství s natlučenými koleny, dětství jaké si zaslouží každé dítě. Bude to mít ale velice těžké, protože robátko před hyenama nemá šanci skrýt. Bude muset nějak šikovně balancovat, tak by z toho všichni vyšli spokojeně a šťastně. Snad jí inspiraci dá Wiliam, jehož matka Diana tuhle věc zvládla dosti se ctí.

        Hodně sil, Kate!