Je na čase, abyste je lépe poznali. Nejsou jako čtyřka ze Sexu ve městě, jsou lepší. Navzájem se neznají a jejich jediným pojítkem je Blondüna. Aneb jejich tempo je vražedné a jejich revírem bude zanedlouho celý svět!

Intelektuálka

Sama by se takto nenazvala, protože si tak nepřipadá. Je to velmi chytrá holka, která je vtipná a na úrovni. Rozumí divadlu (nesouhlasila by), poměrně dobře se vyzná v ostatních (nesouhlasila by) a má zvláštní cynicko-pozitivní přístup k životu. Ráda pije víno a nikdy neřekla, že nechce mít děti. Zklamal ji první chlap. Má výborný sloh a v jedné esemesce dokáže vystihnout momentální rozpoložení, situaci nebo to, co vidí. Vždycky bude Vaše opora a než Vás seznámí s krutou realitou, tak jemně naznačuje.

Locika

Holka s těžkým dětstvím a překonaným pocitem, že není hodna chvály, která Vám řekne přesně to, co si myslí bez zbytečných servítek a je jen na Vás, jestli to ustojíte. Dřív jedná než přemýšlí, což ji mnohdy uvádí do situací, ve kterých vlastně ani nechtěla být. Málokdy se směje (bez alkoholu) a vidět ji šťastnou je zážitek na celý život. Zklamal ji první chlap a od té doby, nechce a nemůže a nechce se pouštět do dalšího vztahu. Moc se nezastavuje a ze života chce vytřískat maximum.

Moravanda

Jak přezdívka napovídá, děvčica z Moravy, která má velké cítění pro rodinu, nemá problém se obětovat a nestěžuje si. Pečlivě plánuje a spoří. Samozřejmě si užívá života a i když je nejmladší znás čtyř, má mnohdy víc rozumu, než my starý brécy dohromady. Prožila si svoje. S chlapama, kteří ji opustili i s těmi, kteří zůstali. Jde si za svým snem, jen si ho občas zapomene užít. Bere vše, co ji život nabízí. Neumí přijmout kompliment a je spíče pesimista. Avšak pokud jste s ní, je Vám neuvěřitelně dobře.

Blondüna

Ráda přemýšlí, ale většinu věcí nedomyslí, jedná zkratkovitě. Mnohdy je líná a pokud jde něco obejít, udělá to. Nesnáší věci, které ji nebaví. Má talent na trapasy a málokdy si umí zachovat vážnou tvář. Umí být spontánní a zábavná, ale také nepředstavitelně nudná. Je prostě plná rozporů a pere se s nimi.
Téměř každý chlap ji v jejím životě zklamal, ale neztrácí naději a stále doufá, že najde svoji spřízněnou duši.

 

Všechny rády hází ramena a dělají, že jim nic nemůže ublížit, nezastavují a jsou rozumné. Po večerech se jim ovšem jednou za čas do očí vloudí slzy a přemýšlí, co udělaly špatně. Jsou klidné pokud jde všechno špatně, z kopce a od desíti k pěti, ale jakmile se jim v životě daří, jsou nervózní a chybují, protože jim se dobré věci nedějí. A jako poslední: Jsou tvrdohlavé a na všechno si musí přijít samy!

Reklamy