Bavila jsem se s jednou známou, někdejší dobrou kamarádkou, o dětech a porodech a podobných ženských záležitostech. S ubývajícím vínem v lahvi se sdělení stávala důvěrnějšími a já se o jejím manželském sexuálním životě dozvídala spíš už víc než přiměřeně. Došlo na history ´jak jsme počali naše dvě děti´. Za druhým synem stojí roční zobání hormonů, hromada návštěv u gynekologa, podporující a ustálující injekce a vůbec – snaha hlavně chemického průmyslu.

         Za prvního syna můžou ´silné orgasmy pana manžela´. Pochopíte, že jsem se podivila, jak se takový ´silný mužský orgasmus´ projevuje a co tím básník vůbec myslí. Ukázalo se, že ´silný orgasmus´ se rovná hlavně totální demenci obou aktérů. Tenkrát ještě ne-manželé i ne-snoubenci, ale velice krátce zamilovaní mladí blbci uvědoměle nasadili kondom a skočili na sebe, po ´prvním silném orgasmu´ si řekli, že v kondomu zůstává výdycky ještě místo, tak proč nepokračovat tak jak jsou, vždyť výměna kondomu zabere celých 30 vteřin a to by úplně zruinovalo atmosféru… Po druhém ´extra silném výronu´ místo ještě zůstávalo a jak byli v ráži, tak si to dali do třetice… Asi vás to překvapí stejně jako je, ale kondom přetekl/sklouzl – každopádně nesplnil svou funkci. Důvodem početí prvního syna jsou tedy jistojistě velice silné ejakulace pana manžela, protože je přece hrozně divné, že jeden kondom nepojme tři dávky…

         Během vyprávění této ´vtipné history z natáčení´, jsem se kousala do jazyka, upíjela víno a v hlavě si přehrávala scénu z Greys Anatomy, když se v první nebo druhé sérii po nemocnici rozšíří kapavka a Patricia instruuje doktory “Pánové, na každý váš čerstvý banán patří vždycky čerstvý kondom.”

Reklamy