Definujme si vztah.

Dexter měl vztah ke svým obětem, Ray Donoven má vztah ke svým klientům, Sherlock má vztah s Moriartym. (Ano, jsem seriálový fanda.)

Ženy mají vztah ke svým botám a muži ke svým počítačům nebo i naopak.

Co je podle mě vztah?

Vztah je určitý vztah mezi dvěma objekty. Pokud budu někoho nebo něco vídat pravidelně nebo i nepravidelně nebo jen jednou na pět minut dá se vždy v určitém časovém úseku říci, že máme vztah. Na přídavném jméně záleží už jen na Vás. Spousta lidí má rádo v dnešní době rozdělení: nezávazný vztah, vážný vztah, kamarádský vztah.

Potkám kluka padneme si do oka, zajdeme k němu, vyspíme se spolu, občas to budeme opakovat ne nijak zvlášť pravidelně. Občas si napíšeme, zajdeme na večeři, do kina, koukneme na film, do hospody, pustíme film z postele. Jak Vám to zní? Jako normální vztah? Omyl to je dle dnešní doby nezávazný/kamarádský vztah.

Možná je na čase se smířit s tím, že když začínáme nezávazný vztah, tak víme , že to nedopadne nebo se bráníme tomu či onu kvůli našemu strachu. Připravujeme si únikovou cestu po které jednou vykročíme. Myslím, že je na čase dospět a přestat si lhát.

 

Reklamy