Jednoduše a bez komplikací. Heslo kterého se držím, když nezbývá na dovolenou. Nejsem romantický typ a ani pozér a ani typická ženská, která říká ne a myslí ano a naopak. Když se mi něco líbí řeknu to, když říkám ne myslím ne a nebojím se vyjádřit svůj názor. Nepotřebuji (už) být k sexu opilá a ráda si to užívám, jak tu srandu tak výzvy (s žádnou mi to nikdy nešlo).

Bez emocí k endorfinům. Jasně, je nutné si určit pravidla a najít si vhodného kandidáta, opravdu nemůžete spát s někým, kdo staví dům a chce potomstvo do dvou let. To pak s Vámi ztrácí čas a začne tajně doufat, což se stane v určité fázi neuvěřitelně otravné.

Pravidla pro nezávazný sex? Pro muže i ženy jiné.

Pro ženu doporučuji nezůstávat do rána a nesvěřovat se s problémy, neptat se na problémy (pokud není nutné je slyšet k erekci), obléct se a vůbec se cítit příjemně, nespoléhat na to, že přinese kondomy a neslevovat ze svých nároků, nejste ve vztahu, kde ke kompromisům musí zákonitě dojít i v posteli. Nepsat sex-partnerovi esemesky o tom, jaký jsem měla den, ale maximálně o tom jaké spodní prádlo si vzít na sebe a o pozicích jaké byste chtěla zkusit. Nemyslet na něj, jakmile začnete nad ním uvažovat jako o budoucím partnerovi a o tom, zda by vám to mohlo fungovat i mimo postel je něco hodně špatně. První ukazatel je braní mobilu na záchod a sledovat ho, zda snad nedostanete smsku s větou chybíš mi.

Pro muže doporučuji vyhodit ji po sexu, pokud se rád mazlíte upozornit na to, že to nic neznamená a už při mazlení naznačit, že by se pomalu měla oblékat a jít domů. Chovat se k ní s respektem, ale ne jako k partnerce ani ke kamarádce. Nezajímat se, neptat se konkrétně a nedávat naději. Mluvit jen a jen o sexu. A proboha a to hlavně nedělat gesta. Myslím tím vaření snídaně a peníze na taxi. Ne.

V dnešní době při prolínání mužské a ženské úlohy to taky může být naopak. Nicméně a hlavně pro oba je nutné rozdělovat sex a kamarádství, jakmile to totiž splyne, jste ve vztahu a ani nechcete už spát s nikým jiným a to je klasický vztah s komplikacemi. Nejhlavnější ze všeho je komunikace a ne všichni na to mají. Sednout si a promluvit si o tom, co se komu líbí a co je tomu druhému příjemné.

Všichni milujeme sex a i když nezávazný sex zní pěkně, tak ne všichni na to mají.

Reklamy